2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6

  • 145 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Umístěný ve čtvrti Princes Street v 11 minutách chůze od Edinburský hrad, 145 m² apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 se může ubytovat až 6 hostů. Tento 2-pokojový apartmán s 1 koupelnami nabízí i kompletní kuchyni.

Z některých pokojů je výhled na zahradu.

V prostoru kuchyně můžete využít chladničky, toustovače a trouby.

Hosté ocení vhodné umístění 15 minut chůze od centra města Edinburgh. The Parish Church of St Cuthbert je nedaleko, a Holyroodské opatství je vzdáleno 2 km. Restaurace typu sushi bar Kanpai Sushi lze dokonale využít k večeři v 200 metrech od nemovitosti. Vlakové nádraží Waverley je vzdáleno 15 minut chůze od budovy.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 Edinburgh
City Centre Ground Floor 3 Bedroom Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

City Centre Ground Floor 3 Bedroom Apartment

9.3
Výjimečný 40 recenzí
108 m od ubytování
USD 467 USD 420
za noc
Edinburgh Castle Suite - The Edinburgh Address
Cena pouze pro mobilní zařízení

Edinburgh Castle Suite - The Edinburgh Address

8.6
Vynikající 8 recenzí
123 m od ubytování
USD 1648 USD 1483
za noc
Great Location! 2Bd,2 Bath In Centre Of Edinburgh
Cena pouze pro mobilní zařízení

Great Location! 2Bd,2 Bath In Centre Of Edinburgh

8.8
Vynikající 21 recenzí
134 m od ubytování
USD 479 USD 431
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Skotsko (EDI)
    13 km

    Vlaková nádraží

    Edinburgh Waverley Railway Station
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Prádelna
    • Čistírna
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Žehlení

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Nabíjecí stanice pro elektromobily
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 apartmán umístěn?
      Apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 apartmán se nachází v blízkosti Palírna ginu v Edinburghu.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 patří mimo jiné Kopec Calton, Edinburský hrad, Holyroodské opatství.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 apartmán?
      Cena pronájmu apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 apartmán je 920 £.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán 2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 patří restaurace Fusion Gourmet a Kiki's, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 145 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Skotsko (EDI)
    13 km

    Vlaková nádraží

    Edinburgh Waverley Railway Station
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    2 Bedroom Sofa Bed In Livingroom Castle View 1St Floor Sleeps 6 Edinburgh

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít